NOWA UMOWA Z AKADEMIĄ LEGII WARSZAWA !!!

NOWA UMOWA Z AKADEMIĄ LEGII WARSZAWA !!!

Akademia Młodego Piłkarza GOOL przyjacielem Akademii Legii Warszawa !

W dniu 25.03 2014 r. w siedzibie klubu Legia Warszawa gościł Prezes Akademii Młodego Piłkarza GOOL - Jakub Szcześniak, który tego dnia o godz. 12:00 podpisał nową umowę z Akademią Legii Warszawa, którą reprezentował Dyrektor Wykonawczy Akademii – Pan Ernest Waś.

Dzięki tej umowie nasza Akademia będzie współpracowała na polu sportowym, marketingowym z naszym przyjacielem Legią Warszawa. Wymiana wspólnych doświadczeń, a także ścisła współpraca jeśli chodzi o monitoring szkolenia w naszej Akademii jak i również monitoring wyróżniających się chłopców reprezentujących AMP GOOL - będzie miała istotny wpływ na to, by najlepsi zawodnicy mogli trafić bezpośrednio do Legii. Jest to szansa dla wszystkich naszych adeptów, których chcemy promować, a to jest właśnie główną misją AMP GOOL. Oprócz tego nasza kadra trenerska będzie miała szansę korzystać ze szkoleń jakie będzie proponował nasz partner. Oczywiście cały czas będzie kontynuowana współpraca jeśli chodzi o wyjazdy na mecze Legii dla dzieci z AMP GOOL, a także jesteśmy w trakcie projektu skierowanego dla rodziców naszych zawodników ! Wkrótce pojawią się nowe wspólne projekty dlatego już teraz zachęcamy do odwiedzin naszej nowej strony www.ampgool.pl oraz Fan Page – www.facebook.pl/ampgool


- „AMP GOOL była jest i będzie przyjacielem Akademii Legii Warszawa. Trzech Wychowanków Akademii już ćwiczą w najmłodszych rocznikach Legii, a w ostatnich naborach kolejnych 2 chłopców przeszło pozytywnie pierwszy etap. Cieszy nas podpisana umowa – mamy nadzieję, że wspólnie z zarządem Akademii będziemy realizowali ciekawe projekty związane nie tylko z wymianą doświadczeń na polu sportowym czy marketingowym ale także i przede wszystkim z projektami, które będą miały wpływ i korzyść dla naszych wychowanków oraz kadry trenerskiej – bo oni są tutaj najważniejsi” powiedział Jakub Szcześniak – Prezes Akademii Młodego Piłkarza GOOL.

- Cieszymy się, że grono naszych Przyjaciół ciągle się powiększa. Akadamia Młodego Piłkarza GOOL dynamicznie się rozwija. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy razem współpracować - przyznał Dyrektor wykonawczy APLW Ernest Waś.

 


AGA GYM

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport