Instruktorzy

Stawiamy na wykwalifikowanych instruktorów/trenerów z wykształceniem pedagogicznym i odpowiednim podejściem do dzieci.

  • Nasze zajęcia będą prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorsko – trenerską, która zapewni dziecku fachową opiekę oraz odpowiedni harmonijny rozwój fizyczny młodemu organizmu
  • Podczas zajęć dzieci będą doskonaliły swoje cechy motoryczne takie jak: skoczność, zwinność, gibkość. Aktywny przedszkolak będzie wyrabiał sobie od samego początku wyobrażenie o ruchu, współprace w zespole oraz elementy współzawodnictwa
  • Zajęcia prowadzone są przez specjalistów (instruktorów/trenerów) mających przygotowania pedagogiczne, na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą, których zadaniem jest prowadzenie dzienników zajęć, opracowanie miesięcznych planów pracy, prowadzenie zajęć otwartych dla rodziców.


Uczestnictwo w zajęciach ,,Aktywnego przedszkolaka’’ gwarantuje aktywowanie organizmu dziecka oraz stymulowanie jego zdrowego i prawidłowego rozwoju.

Jeśli Twoją pasją jest sport, kochasz to co robisz i wkładasz w to serce, jeśli coś w środku stale Cię nakręcać, aby nauczyć się jeszcze więcej i aby zrobić to jeszcze lepiej, to coś już nas łączy. Chcesz się rozwijać i mieć możliwość dołączenia do doświadczonej kadry instruktorów na najwyższym poziomie wyślij nam swoją aplikację.

Zapraszamy do zakładki KARIERA.

Aktywny przedszkolak

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport