Relacja WTN AMP GOOL w Wyszkowie !

WIELKI TURNIEJ NOWOROCZNY AKADEMII MŁODEGO PIŁKARZA GOOL 2014

18 stycznia 2014 r. w  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie rozegrany został największy turniej halowy w historii Akademii Młodego Piłkarza GOOL. Ponad 250 zawodników i 200 aktywnych rodziców z 8 miast przystąpiło do rozgrywek na hali sportowej. „Rozegraliśmy w sumie ponad 100 spotkań, zapełniliśmy całe trybuny na hali sportowej– ten turniej był naprawdę Wielki” – mówi Jakub Szcześniak z Premier Sport. Tego dnia każdy znalazł coś dla siebie oprócz rozgrywek dzieci w kategoriach żaczki (4-6 lat), orliki (7-9) i Dream Team (10+) także Rodzice rywalizowali w konkursie „Kibicowska Paka” gdzie wykazywali się swoimi śpiewami i bogatym repertuarem przyśpiewek o swojej Akademii. Konkurs ten rozstanie rozstrzygnięty już w najbliższą sobotę w Stanisławowie Pierwszym - były transparenty, trąbki i bębny a  hitem okazała się syrena strażacka !

Piłkarską atmosferę podgrzała loteria przygotowana przez organizatorów gdzie głównymi nagrodami była oryginalna piłka i koszulka Legii z autografami Mistrzów Polski. Medale ufundowane przez SKOK Wołomin zawisły na piersi każdego z nich a dodatkowo nagrody rzeczowe i indywidualne sprawiły, że o tym wielkim turnieju szybko nie zapomną! „To było duże przedsięwzięcie i mam nadzieje nie ostatnie ! Najbardziej cieszy mnie to, że potrafimy zapełnić trybuny hali dziećmi, rodzicami i kibicami – czuję atmosferę piłkarskiego święta jak nigdy dotąd a emocję są większe niż w lidze mistrzów” podsumowuję organizator Turnieju Jakub Szcześniak z AMP GOOL.

„ Pod względem sportowym – turniej stał na wysokim poziomie – emocji nie brakowało podczas nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników – udzieliły się łzy dzieciom ze szczęścia, ale także przyznam troszkę i mi ! mówi Krzysztof Gawara – Dyrektor ds. szkolenia w AMP GOOL – były piłkarz i trener Legii Warszawa.
Dziękuję bardzo dzieciom, rodzicom i trenerom a także parterom i sponsorom: Panu Mariuszowi Gazda – Prezesowi SKOK Wołomin – sponsorowi generalnemu AMP GOOL, Panu Dyrektorowi CKU – Krzysztofowi Dąbrowskiemu, Pani Lucynie Oleksiak – Dyrektorowi Kaufland Wyszków oraz dla Tuby Wyszkowa za relację z naszej imprezy !

Tego dnia już od 6 rano trwały nasze intensywne prace organizacyjne na hali sportowej– patrząc teraz na uśmiech i radość dzieci, było warto - dodaje Jakub Szcześniak Prezes AMP GOOL. Cieszy mnie awans zespołów z Wyszkowa i mamy nadzieję na to, że w ślad za sukcesami sportowymi znajdą się odpowiednie obiekty sportowe dla dzieci z AMP Wyszków, aby mogły podnosić swoje umiejętności piłkarskie w godnych warunkach.

 

Klasyfikacja:

ŻACZKI – 9 zespołów grających systemem każdy z każdym., cztery najlepsze zespoły grały o miejsca 1-4.

Klasyfikacja końcowa:

1. 1. AMP Łochów

2. 2. AMP Wyszków

3. 3. AMP Kosów Lacki

4. 4. AMP Ostrów Mazowiecka

5. 5. AMP Sadowne 2

6. 6. AMP Sadowne 1

7. 7. AMP Lucynów 1

8. 8. AMP Małkinia Górna

9. 9. AMP Lucynów 2

 

Najmłodszy Zawodnik:

Śledziewski Antoni (ur. 02.03.2009.) (AMP Ostrów Mazowiecka)

Najlepszy Strzelec:

Boroń Wiktor (12 bramek) (AMP Wyszków)

Najlepszy Bramkarz:

Kamecki Igor (AMP Sadowne)

Najlepszy Zawodnik:

Bryl Mariusz (AMP Łochów)

 

Do Wielkiego Finału w Stanisławowie Pierwszym 25.01.2014 awansowały drużyny AMP Łochów i AMP Wyszków.

ORLIKI – 12 drużyn grających w 3 grupach po 4 zespoły, drużyny zajmujące w grupach odpowiadające sobie miejsca grały o ostateczne lokaty w turnieju

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Kosów Lacki 1

2. AMP Sadowne 1

3. AMP Wyszków 1

4. AMP Wyszków 2

5. AMP Kosów Lacki 2

6. AMP Sadowne 2

7. AMP Łochów

8. AMP Stare Bosewo

9. AMP Ostrów Mazowiecka

10. AMP Małkinia 1

11. AMP Lucynów

12. AMP Małkinia 2

 

Najlepszy Strzelec:

Mostowiec Mateusz (10 bramek) (AMP Kosów Lacki 1)

Najlepszy Bramkarz:

Wiẹcek Adrian (AMP Wyszków 1)

Najlepszy Zawodnik:

Dẹbkowski Daniel (AMP Sadowne)

Do Wielkiego Finału w Stanisławowie Pierwszym 25.01.2014. awansowały drużyny AMP Kosów Lacki 1 i AMP Sadowne 1.


DREAM TEAM – 7 drużyn grających systemem każdy z każdym.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. AMP Stare Bosewo

2. AMP Wyszków 2

3. AMP Wyszków 1

4. AMP Małkinia Górna 2

5. AMP Lucynów

6. AMP Małkinia Górna 1

7. AMP Ostrów Mazowiecka

 

Najlepszy Strzelec:

Bloch Szymon (5 bramek) (AMP Stare Bosewo)

Najlepszy Bramkarz:

Konik Jakub (AMP Małkinia Górna 2

Najlepszy zawodnik:

Mikołajczyk Wiktor (AMP Wyszków 2)

4 pierwsze drużyny, czyli AMP Stare Bosewo, AMP Wyszków 2, AMP Wyszków 1 oraz AMP Małkinia Górna 2 awansowały do Wielkiego Finału w Stanisławowie Pierwszym, który odbędzie siẹ 25.01.2014 r. !!

Premier Sport na facebooku | 

Partnerzy:

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport