Program

Bąbelki (4 - 6 lat) - Najmłodsze Bąbelki zaczynają swoją przygodę na małym basenie. Oswajamy dzieci z wodą i uczymy podstaw te dzieci, które do tej pory nie miały styczności z zajęciami na pływalni. Dlatego pierwsze lekcja pływania, a szczególnie pierwsze wejście do wody odbywa się na małym basenie, gdzie dzieci czują dno oraz cieplejszą wodę. W krótkim czasie efektem pracy jest umiejętność bezstresowego korzystania z takich pomocy jak np. deska, makaron itp. oraz zanurzanie głowy z otwartymi oczami. Wtedy to dzieci przenosimy na duży basen, gdzie rozpoczynamy właściwy kurs nauczania pływania.

Duży basen...Duża przygoda...Kiedy nasze Bąbelki skończą zajęcia na basenie rekreacyjnym przechodzą na basen sportowy gdzie czekają ich już większe wyzwania...przede wszystkim nabycie umiejętności pływania w stopniu podstawowym nie sprawia na ogół większych trudności. Sukcesem jednak jest forma i jakość prowadzonych przez nas zajęć, tak aby dzicko z chęcią chciało odkrywać i poznawać podwodny świat, chciało wykonywać trudniejsze elementy i uczyć się poprawnej technik pływania.

Bąbelki (7 - 9 i starsze) - grupa dla osób zaczynających swoja przygodę z pływaniem. Na zajęciach tej grupy dzieci    
opanują: odpowiednie oddychanie, prawidłową pracę nóg na brzuchu i grzbiecie, skoki do wody
podstawowe ćwiczenia z deską nauczające kraula na piersiach oraz kraula na grzbiecie.
Po zakończonym szkoleniu odbędzie się egzamin "Już pływam". Po sukcesie i zdanym egzaminie na „piątke”  Bąbelki
Stają się żabkami…    

Żabki - grupa dla osób średniozaawansowanych, potrafiących samodzielnie z deską przepłynąć kilka długości basenu. Ten etap jest najdłuższy spośród wszystkich.  Oprócz ćwiczeń doskonalących pływanie kraulem na piersiach i grzbiecie oraz nurkowanie przewidujemy także nauczanie stylu klasycznego. Nauczymy się skoku startowego i będziemy skupiać się sportowej technice pływania.  Po opanowaniu minimum dwóch styli i podstaw stylu klasycznego nasze Żabeczki przeistaczają się w Delfiny…         

Delfiny - grupa dla osób zaawansowanych, potrafiących samodzielnie pływać bez deski minimum dwoma stylami.
Ćwiczenia tej grupy oparte są o zadania doskonalące poznane wcześniej style pływackie oraz naukę ostatniego stylu jakim jest delfin. Nasze Delfiny wejdą w tajniki pływania sportowego opartego na kształtowaniu szybkości, siły i wytrzymałości a także poznają sportowe techniki pływania. Po opanowaniu wszystkich styli pływackich  i ciągłym biciu swoich czasowych rekordów a także występu na Igrzyskach Olimpijskich :)  na Delfinki czeka grupa…Rekinów…             

Rekiny - Dozwolone od lat 18 :) (Dorośli) 
Zajęcia tej grupy będą miały charakter nauczająco - doskonalący wybranymi stylami pływackimi. Nasze zajęcia będziemy dostosowywali do potrzeb naszych klientów, których  zainteresujemy tajnikami pływania a także nauczymy jak lekko, przyjemnie i szybko pływać. To idealne zajęcia dla tych, którzy mają mało ruchu na codzień. Dzięki naszym zajęciom odzyskasz witalność i świeżość. Podczas naszych zajęć zapomnisz o dniu codziennym, ciało stanie się lżejsze a odpowiednio dobrana dieta pozwoli zgubić kilka kilogramów.

PRZYJDŹ - ZOBACZ - ZDECYDUJ !

PREMIER SWIM

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Aktualności

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prev
next

Zapraszamy na nową stronę AMP GOOL !

Akademia Młodego Piłkarza GOOL zaprasza na nową stronę inte...

więcej...

KOSÓW CAMP - brak miejsc ! BARTOSZYCE CAMP - ostatnie wolne

Drodzy Rodzice !   Informujemy, że w dniu dzisiejszym zamk...

więcej...

Wyprzedaż dresów treningowych w AMP GOOL !

DRODZY RODZICE, MŁODZI PIŁKARZE AMP GOOL ! Zapraszamy...

więcej...

Wielki Finał - Wielkie Emocje - Wielkie Gwiazdy na Turnieju

Wielki Finał, Wielkie Emocje, Wielkie Gwiazdy na turnieju AM...

więcej...

Relacja WTN AMP GOOL w Wyszkowie !

WIELKI TURNIEJ NOWOROCZNY AKADEMII MŁODEGO PIŁKARZA GOO...

więcej...

Nagroda CSR Tygodnika Wprost !

    Akademia Młodego Piłkarza GOOL – czyli szkółk...

więcej...

NEWSLETTER - Zapisz się!

Chcesz być powiadamiany o nowościach, zawodach i imprezach sportowych? Wpisz swoje imię i adres e-mail, a będziemy informowali Cię na bieżąco.

SONDA

Czy podobała się Państwu impreza pt: Wielka Rywalizacja Miast AMP 2011 ?

 
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport